Konfor Odaklı Polar Modelleri ve Fiyatlar

Konfor Odaklı Polar Modelleri ve Fiyatlar

Konfor Odaklı Polar Modelleri ve Fiyatlar

Dinamik, konfor odaklı ve sıcak bir deneyim sunan Polar Modelleri her bütçeye uygun fiyat alternatifleri sunuyor…

 

İlkbahar, sonbahar ve kış aylarına özgü serin ya da soğuk havalarda polar, en ideal giyim seçeneklerinden. Outdoor meraklılarının da gözdesi olan polarlar, zorlu hava koşulunda doğru iklimlendirmeyi esas alıyor. Bununla birlikte vücudu saran yumuşacık yapısı ile polar, deneyime apayrı bir boyut katıyor. Zira konforlu ve keyifli bir kullanım sağlıyor.

 

Polar Modelleri

Genel itibarıyla dar kalıp modeller, oversize, cepli ve fermuar detaylı gibi alternatiflerle bizleri karşılıyor. Modern tasarımlarla gelen modeller yarım fermuarlı veya tam fermuarlı fonksiyonel alternatifler içeriyor. Tam fermuarlı modeller, gerektiğinde ön kısım açılarak serinliğe imkan tanınırken yarım fermuarlı modeller ise vücudun daha yoğun şekilde sarılmasını, gerektiğinde boyun ve altında hafif bir açıklık sağlanabilmesini esas alıyor. Böylelikle soğuk bir günde güneş tepede belirdiğinde fermuarı açabiliyor, soğuk bastırınca tekrar kapatabiliyoruz. Aktivitelere dinamik bir form katar.

 

Cep detaylı modeller, tasarıma farklı bir boyut kazandırırken akıllı telefon, anahtar, cüzdan, belki outdoor ortamda tripod, İsviçre çakısı gibi olmazsa olmazları güvenle yanımızda taşımayı esas alıyor.

 

Kadın ve Erkek Polarlar, günlük kullanımda hafif, outdoor aktiviteler için ise kalın kombinlerle rahatça giyilebiliyor. İş dünyasında da tercih edilen polar, genel itibarıyla rahatlıktan keyif alan profesyonellerin gözdesi.

 

Polar Modelleri kapüşonlu seçeneklere de sahip. Yağış ya da serinliğin arttığı zamanlarda kapüşonun oldukça işlevsel olduğu biliniyor.

 

Polar Kumaş Özellikleri ve Renkler

Polar kumaş polyesterden elde edilirken yumuşak dokusu ve ısı kaybını düşük seviyede tutmasıyla özel bir konumda bulunuyor. Çok soğuk havalar dahil olmak üzere her türlü ortamda sıcak tutuyor. Yürüyüşlerde, açık hava sporlarında keyifle kullanılıyorlar. Doğa gezileri, kamplar, yat gezileri, piknikler için de ideal. Ayrıca yağış tehlikesi varsa ya da su üzeri aktiviteleri ile ilgili durumlarda çabuk kuruma özelliği gerçek anlamda bir tercih nedeni.

 

Farklı renk alternatifleri ile gelen polar modellerinde siyah, beyaz ve gri gibi renkler çok seviliyor. Siyah renk şıklığı ve çokyönlülüğü ile ön planda yer alırken beyaz ve gri ise dinamik ve stil odaklı kullanımların önünü açıyor. İster yarım fermuarlı, ister kapüşonlu olsun polarlarda siyah, beyaz ve gri renkler her ortamda öne çıkıyor.

 

Polar Fiyatları

Polar Fiyatı modelin türüne, kalınlığına ve tasarımsal özellikleri bağlı olarak değişebilmektedir.

 
Etiketler: Polar Modelleri
Aralık 11, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR