Soğuk Günlerde Sizi Şanslı Hissettirecek Polar Modelleri

Polar Modelleri

Soğuk Günlerde Size Şanslı Hissettirecek Polar Modelleri

 

Tüm hava koşullarında dinamik, konfor odaklı ve sıcak bir deneyim…

 

İlkbahar, sonbahar ve özellikle kış aylarındaki hava koşullarına yönelik polar kumaş ürünleri, aynı zamanda doğadaki outdoor aktiviteler için de ideal. Serin ve soğuk havalara karşı etkin koruma sağlayan kadın ve Erkek Polar Modelleri, bedeni saran yumuşacık yapısıyla da zevkle deneyimlenir.

 

Erkek Polar Modelleri

Modern bir yaklaşımla dizayn edilen tam fermuarlı polar, kadın polar ve yarım fermuarlı Erkek Polar Modelleri, keyifli ve stil sahibi kullanım sunar. Farklı ihtiyaçlara yönelik polar giysiler, renk alternatifleri sayesinde her zevke hitap eder. Kapüşon sistemlerine ek olarak cepleri sayesinde her koşulda fonksiyonel olan kadın ve erkek polar modelleri, günlük kullanımda hafif, outdoor aktiviteler için ise kalın kombinlerle giyilebilir.

 

Tam Fermuarlı Polar

Polyersterden elde edilen polar kumaş, yumuşak dokuludur ve ısı kaybını minimize eder, en uç soğuklar dahil olmak üzere her türlü hava koşulunda sıcak tutar. Tam fermuarlı polar ve yarım fermuarlı erkek polar modelleri birçok kıyafetle kombin edilebilir. Genel itibarıyla erkek Polar Modelleri ve kadın polar modellerinde dar kalıp modeller, oversize, cepli ve fermuar detaylı alternatifler mevcut. Polar ceketler günlük kullanım için idealdir. Yürüyüşlerde, açık hava sporlarında keyifle kullanılır. Kumaşının stilize dokusu ile birlikte tarzını ortaya çıkaran detaylar barındırır. Polar hırkalar doğa gezileri, kamplar, piknikler için idealdir. Çabuk kuruma özellikleri de öne çıkar.

 

Rahatlık, doğal iklimlendirme, üstün konfor ve stilize bir deneyim ile çok yönlü kullanımın esas alındığı erkek polar modelleri, tüm dünyada yoğun şekilde tercih ediliyor. Tam Fermuarlı Polar, segmentin kullanımda çeşitliliği ön planda tutan alternatifi. Kolaylıkla çıkarılıp giyilebilmesine ek olarak gerektiğinde açık kullanıma da imkân tanır. Tam Fermuarlı Polar modellerine kıyasla daha kısa sürelerde giyilip çıkarılır, sıcaklığın arttığı anlarda önünü açarak serinleyebilirsiniz. Aktivitelere dinamik bir form katar.

 

Yarım Fermuarlı Erkek Polar

Yarım fermuarlı Erkek Polar, tüm hava koşulları ile birlikte genel itibarıyla sıcaklığın daha düşük olduğu nemli ortamlarda tercih edilir. Söz konusu modeller, vücudun yoğun şekilde sarılmasını da esas alır, böylelikle vücut hatlarına daha uyumlu yapısıyla görsel tasarım açıdan tam fermuarlı polar seçeneklerinden ayrılır. Yıkandıktan sonra eski şeklini korur, hemen yeniden kullanıma hazırdır. Hem Yarım Fermuarlı Erkek Polar hem de tam fermuarlı polar seçeneklerinde, kadın ve erkek polar modelleri açısından keyifli, dinamik, modernlik ve stil dolu kullanım özellikleri ortaktır.


 
Etiketler: Polar Modelleri
Eylül 12, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR