Tarzınızı Tamamlayan Yarım Fermuarlı Polar Modelleri ve Fiyatları

Yarım Fermuarlı Polar

Tarzınızı Tamamlayan Yarım Fermuarlı Polar Modelleri ve Fiyatları

Polyesterden elde edilen kumaşı, yumuşacık dokusu ve stilize tarzıyla Yarım Fermuarlı Polar, gerçek bir ikondur. Size iyi gelecek giysilerden biridir aynı zamanda. Zira hafif esinti, serinlik ve soğuk arasında değişen hava koşullarında, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir…

 

Yarım fermuarlı polar nedir?

Yarım fermuar sistemi, boyun bölgesinde yer alır ve istendiğinde yaklaşık göğüs hizasına kadar indirilmesini esas alır. Bu sayede giysi, soğuk anlarda kapalı fermuarı ile daha yoğun izolasyon sunarken vücut ısınının da kaybedilmesi önlenir, havanın yumuşamaya başladığı koşullarda ise fermuar istenen düzeyde açılarak rahatlık mümkün hale getirilir. Bu sistemi ile Yarım Fermuarlı Polar, akşamları, gündüz vakitleri, ev, dış mekan, doğa, hatta denizin üzerinde veya zorlu yeryüzü şekilleri ile kendinizi sınadığınızda güven verir. Her an sizi iyi ve doğru ısıda tuttuğu gibi kullanışlıdır. Zira Yarım Fermuarlı Polar kolaylıkla giyilip çıkarılabilir.

 

Şık ve Güven Veren Stil

Çağdaş bir yaklaşımla tasarlanan Yarım Fermuarlı Polar, keyiflidir. Renk alternatifleri ile her zevke hitap eder. Kalın ve ince kumaşlı alternatiflere ek olarak fermuar sistemi kısa ya da normal uzunlukta olabilir. Fermuar sisteminin kurgusu noktasında moda ölçütleri ve tasarım yaklaşımı ile hareket edilir.

 

Cepleri bulunan polar giysiler, bu sayede anahtarlık, cüzdan, akıllı telefon, el feneri, balıkçılıkla ilgilenenler için el tartısı, doğada gerekli malzemeler, GPS telefonu gibi olmazsa olmazlarınızı güvenle yanınızda taşımanızı mümkün hale getirir. Cepleri aynı zamanda soğuk ve rüzgârlı ortamlarda elleriniz için koruma sağlar.

 

Günlük, iş ortamı, hafta sonu gezileri, buluşmalar ve şehir yaşamı için ideal olan Yarım Fermuarlı Polar Modelleri, ayrıca balıkçılıktan kampa, tırmanıştan yatçılığa akla gelebilecek her an giyilebilir.

 

Outdoor aktivitelerde yanınızda

Sağlıklı yaşam, iyi beslenme, yeşil çay ve iyi uyku kadar değerlidir outdoor aktiviteler. İlgi alanları ve hayat ritmi birbirine uyan kişilerle birlikte adeta antioksidan etkisi gibidir outdoor aktivite ve bu yoğun olarak iyi hissettiren anları sorunsuz kılan bir diğer faktör de kuşkusuz giysi seçimleridir. İşte Yarım Fermuarlı Polar, bu kapsamda tüm dünyada gerçek bir trend olarak öne çıkar.

 

Yarım Fermuarlı Polar Fiyatları

Dar kalıp modeller, oversize gibi seçeneklerinin genel özelliği olarak son derece rahattır, yani vücudu sıkmaz, bedeni sararken yumuşak ve dokulu yüzeyi sayesinde iyi de hissettirir. Yarım Fermuarlı Polar Fiyatları niteliklere göre değişkenlik göstermektedir. Kalınlık-incelik gibi temel izolasyona dönük özellikleri de fiyatları etkileyebilmektedir.


 
Etiketler: Yarım Fermuarlı Polar
Ekim 09, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR