Gardıropların olmazsa olmaz Tişört Modelleri

Tişört Modelleri

Kadın-erkek tüm gardıropların baş tacı, modanın sürükleyicisi t-shirt modelleri, zamansızdır ve her mevsim keyifle kullanılır. Yaz aylarında gündüz-gece yaşamın her anına eşlik eder, diğer mevsimlerde yeri gelir gömleğin-kazağın altında, yeri gelir sweatshirt’le, kapüşonlu ile birlikte giyilir. Desenli, oversize (büyük beden), düz, yazılı, baskılı, dar kesim, rahat kesim gibi her ihtiyaca ve tarza göre t-shirt modelleri vardır. Kadınlar için askılı seçenekler de tercih edilebilir. İstenen her türlü seçenek kolaylıkla bulunur. Logolu t-shirtler de yoğun şekilde göze çarpar…

 

Polo Yaka T-Shirt

Polo yaka t-shirt, tüm t-shirt modelleri arasında uzun yıllardır süregelen eksiksiz trendlerden biri. Herhangi bir yerde ve zamanda tercih edilebileceği gibi iş ya da davetlerde, bisiklet yaka t-shirt modellerine göre daha yoğun şekilde kullanılabilir. Sahilde, günlük kullanımda yeşil, mavi, beyaz gibi canlı veya sadeliği önceliklendiren renklerde, bir iş buluşmasında veya davette ise koyu tonlarda kendini gösterir.

 

Bisiklet Yaka T-Shirt Modelleri

Bisiklet yaka t-shirt, nispeten daha rahat bir tasarıma sahip; polo yaka t-shirt ise yaka kısmındaki detayın yanı sıra yumuşak dokusuyla vücudu tamamlar. Polo Yaka T-Shirt, fit kimseler açısından ideal t-shirt modelleri arasında gösterilir. Polo yaka t-shirt, özgüvenin ve tarzın simgesidir demek yanlış bir ifade olmaz.

 

T-shirt’ler arasında ayrı bir yere sahip olan bisiklet yaka t-shirt, her mevsim konfora işaret eder. Dinamik olduğu kadar hemen her vücut yapısı için uygun seçeneklerle gelir. Bu noktada oversize t-shirt ise çok özel bir yere sahip, zira yapılı ve büyük vücut hatlarına yöneliktir; bisiklet yaka t-shirt ürünlerine göre çok sayıda alternatifi beraberinde getirdiği gibi daha stilizedir. Oversize t-shirt, konforu uç noktaya taşır.

 

Oversize T-Shirt

Oversize t-shirt, genel anlamda büyük beden için kullanılır ve hem kadın hem de erkeklerde bu konsepte yönelik rahatlık ve konfor deneyimine dair tüm beklentileri en iyi seviyede karşılar. Sıkmaz ve dar bölgeler içermez. Oversize t-shirt, bisiklet yaka t-shirt veya Polo Yaka T-Shirt formunda olabilir. Bu kapsamdaki seçenek yelpazesi ile dikkat çeken oversize t-shirt seçimi, her yaş için zamansız ve mekandan bağımsız kullanım senaryoları ile gelir.


 
Etiketler: Tişört Modelleri
Eylül 12, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR