Combine Michail

 

10 yıl önce tekstil sektörüne adım atan Combine Michail, çağdaş bir çizgiye sahip yenilikçi ve birinci sınıf ürünleri ile dikkat çeker. Modern tasarımları uzun yıllar modası geçmeyecek mükemmel giysilere dönüştüren marka, yurt içinde ve yurt dışında satışlarına hızla devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamanın her zaman birinci önceliği olması gerektiğine inanan markanın temeli, yenilik, stil ve kalite kavramlarına dayanmaktadır. Bu anlamda sürekli kendini yenileyerek ve güncelleyerek daha iyi ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi için online satış kanalı aracılığıyla da hizmetlerini genişletmiştir. Gezinmesi ve alışveriş yapması son derece kolay bir portal olan www.combinemichail.com, tişörtlerden sweatshirtlere ve montlara kadar dört mevsim ihtiyacınız olan pek çok ürünü satın almanıza fırsat sunar. Yaklaşık 3 yıldır dijital ortamda güvenilir ve kaliteli alışveriş yapma misyonunu üstlenen Combine Michail, tüm cesur renkler ve akılda kalıcı stiller için tek bir tıkla parmağınızın ucundadır.

 

Türkiye ve dünya pazarındaki en büyük ve güvenilir giyim üreticilerinden biri haline gelmeyi hedefleyen Combine Michail, yıllar içinde edindiği bilgi ve beceri ile misyonunu her geçen gün geliştirmektedir. Bu doğrultuda yalnızca kendi dijital veya fiziksel kanalları aracılığıyla değil Türkiye’nin önde gelen pazar yerleriyle de işbirlikleri gerçekleştirerek hedef kitlesine her geçen gün daha da fazla yaklaşır.

 

Combine Michail, en başından beri kaliteye odaklanan, ayrıntılara özen gösteren ve müşteri memnuniyetini koruyan misyonu çerçevesinde hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetini üretimden tedarik ve satış sonrası desteğe kadar her aşamada benimsediği titizlikle kanıtlayan Combine Michail, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyat ayrıcalıkları ile sunar. Combine Michail, aynı zamanda kaliteli ve seçkin giyim yelpazesiyle stil ve işlevi birleştirme konusundaki kararlılığını da göstermektedir. Bu doğrultuda kısa vadeli trendler yerine zamansız stile odaklanarak her zaman dolabınızdaki değerini koruyan, uzun ömürlü ve kaliteli giysiler üretir. Markanın uzmanlığı, kalitesi ve özgünlüğü ile buluşan tasarımlar, mevcut gardırobunuza sorunsuz bir şekilde entegre olacaktır. Dört mevsime uygun şekilde tişört, pantolon, gömlek, sweatshirt, eşofman, şort, polar, ceket ve montlardan oluşan koleksiyonu, saf kalite ve özgünlük üzerine kurulu şık bir ruhu ifade eder.

 

Bu sebeple tercih ettiğiniz tüm ürünler, mevsime uygun olarak sahilde, sokakta veya şehirde rahatlıkla giyilebilir ve sınırsız şekilde her yaşam tarzına uyum sağlayabilir. Konfor ve kaliteyi dengeleyen Combine Michail’ın ayrıntılara gösterdiği yoğun ilgi ve müşteri memnuniyeti duyarlılığı, stilinizi bir adım öteye taşımak için ihtiyacınız olan mükemmel giysilere dönüşür. Combine Michail bugün, hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş bir toptan ve perakende satış ağı portföyüne sahiptir. Ayrıca önde gelen büyük pazaryerlerinde de mevcuttur. Siz de Combine Michail’da modayı her zaman markanın temel değerlerini yansıtacak şekilde bulabilir ve kaliteli tasarımların keyfini çıkarabilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR